Оптовикам

img

Станьте партнером Veko Home і заробляйте разом з нами!

Запрошуємо до співпраці оптових покупців і дилерів у всіх регіонах України.

VEKO HOME пропонує вам широкий асортимент м'яких меблів власного виробництва за оптовими цінами.

Уже понад 25 років ми виготовляємо кращі дивани, ліжка та крісла, які створюють наш унікальний стиль. Наша робота не тільки практична, також вона творча і надихаюча, і ми завжди реагуємо на нові тенденції і потреби наших клієнтів.

Ми пропонуємо дійсно вигідний опт, тому що є безпосереднім виробником, самостійно контролюємо всі виробничі процеси – від закупівлі матеріалу і фурнітури до пошиття та декорування виробів. У нас можна купити оптом товар будь-якої категорії.

Будьте впевнені, наша продукція буде серед клієнтів вашого магазину найбільш ходовою і задовольнить попит будь-якого покупця!

img

Партнерство з Veko Home

Наша компанія пропонує наступні гнучкі умови для довгострокового співробітництва:

  • Закупівельна ціна загальна для оптовиків і представників торгової марки.
  • Мінімальний опт від 5 одиниць (з товарів будь-якої категорії).
  • Великий гурт стартує від 50 од. В такому випадку передбачені знижки і персональні програми лояльності, вартість партії нижче, ніж при звичайному опті.
  • Ми несемо відповідальність за гармонійне співвідношення ціна-якість запропонованої продукції. Дивани, ліжка, крісла, подушки, пуфи, столики оптом по Україні можна замовити прямо на нашому сайті – це дійсно дуже зручно і швидко!
Рекомендована ціна

За собою залишаємо право відстежувати рекомендовану нами роздрібну ціну, яка вказана в прайсі.
Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти мали можливість отримувати прибуток на рекомендованій нами ціновій політиці роздрібної торгівлі.

Доставка і оплата

Доставка будь-яким зручними способом, як компаніями-перевізниками, так і самовивезення з м. Київ з центрального складу. Оплата готівкою при отриманні адресних доставок і особисто з центрального складу.
При оформленні замовлення можна використовувати форму передоплати за товар.