Виготовляємо корпусні меблі за індивідуальним розміром

Корпусні меблі складаються з окремих корпусів, що скріплюються між собою за допомогою фурнітури в єдиний модуль. Вони виготовляються у вигляді окремих елементів, але їх легко зібрати в єдину конструкцію. За допомогою корпусних меблів можна додати функціональність будь-якому приміщенню. Застосовуючи різні кольори та дизайн, створюється ідеальний гарнітур для будь-якого приміщення.

Корпусні меблі використовуються всюди, де потрібно місце для зберігання. Це меблі для спальні, дитячої, кабінету, вітальні, кухні, ванної або передпокою.

У вітальні найчастіше встановлюють стінки, трельяж, туалетні столики. Меблева стінка зазвичай поєднує в собі відразу кілька елементів: шафи для посуду, книг і одягу, а також антресолі.


Великий попит мають дитячі корпусні меблі, вони можуть об'єднувати в собі ліжко, шафу, функціональні тумби для іграшок, а також письмовий стіл, що в сукупності економить місце та додає простір кімнаті.


Для створення затишної атмосфери в спальні підбираються шафи, тумбочки для розміщення одягу, косметики, книг. Перевагою корпусних меблів вважається їх мобільність - при необхідності ви зможете розібрати конструкцію, змінивши розташування складових або доповнити комбінацію новими елементами.